KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165290
nr 1616 5290
Elof Ulaner
(1905-1992), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1950, stilleben. Olja på pannå, 26x33 cm, yttermått inklusive ram: 38x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:38:02
100 kr
150 kr
Elof Ulaner
Läs mer om Elof Ulaner