KONST / Litografier / Litografi 7335467
nr 733 5467
Litografi
Per Adalbert, FAVIII IX, sign. Adalbert, motivets mått: 74x54
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 januari 2012
kl 19:44:29
9/1 17:56:30
Signe Persson-Melin (f. 1925)