KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15506072

nr 1550 6072

Etsningar

9 st, Erotiska motiv, yttermått inklusive ram: 25x22 ca. Ej signerad

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 juli 2023
kl 20:35:59