KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17154069

nr 1715 4069

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Grafiskt blad, ”Sväng om”. Signerad, numrerad 12/50. Gicléetryck, bildmått: 41x29 cm. Yttermått inklusive ram: 44x30 cm, oramat löst blad

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 augusti 2025
kl 18:01:36

4/8 15:56:41 1      Vinnande bud

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson