ÖVRIGT / Diverse / Väggrelief 13227274
nr 1322 7274
Torolf Engström
(1909-1987), Sverige
Väggrelief, Gips, "Parkservering". Signerad, daterad 1981,31x33 cm
Torolf Engström, svensk bildkonstnär född 1909, död 1987 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:48:27
23/4 21:44:07
Torolf Engström
Läs mer om Torolf Engström