GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Tallrikar 5646536
nr 564 6536
Tallrikar
Lenght: ()
Ett par, 1700-tal, Kina, Dia23
Condition: nagg
100
SEK 450
Monday February 2 2009
at 18:48:20
250 kr
200 kr
350 kr
400 kr