ART / Etchings etc / Etchings 14409130
nr 1440 9130
ETCHINGS
8 st glasade + 4 lösa blad, sheet: 48x35, wear, damages.
8 st glasade + 4 lösa blad, bladets mått: 48x35 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 900
Monday December 20 2021
at 18:09:06
15/12 18:18:59
800 kr
20/12 17:45:43