FURNITURE / Tables / Damskrivbord 4674420

nr 467 4420

Damskrivbord

Lenght: ()

sent 1800-tal, längd: 95, djup: 60, höjd: 79 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 300

Monday May 14 2007
at 16:05:49

13/5 17:01:04 1      Vinnande bud