KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15522140
nr 1552 2140
Lena Cronqvist
(1938-2025), Sverige
Etsning, Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Vallmo. Signerad, numrerad 7/40. Bildmått: 26x25 cm, yttermått inklusive ram: 51x44 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:09:00
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist