UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 6903179
nr 690 3179
Bordsur
Sent 1800-tal, förgylld zink, höjd: 35
Kondition: skador, lösa delar medflöjer
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 april 2011
kl 19:35:25
150 kr
250 kr
300 kr