KONST / Litografier / Färglitografi 11944390
nr 1194 4390
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, 21/290, signerad. Motivet: 42x52
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:24:37
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund