ART / Lithographs / Litograph in colors 16958010
nr 1695 8010
LITOGRAPH IN COLORS
Karin Ax. Signed, numbered 101/220, dated 'När kastanjerna blomma'. Litograph in colors, Image dimensions: 37x49 cm, outer dimensions including frame: 55x64,
Karin Ax. Signerad, numrerad 101/220, daterad "När kastanjerna blomma". Färglitografi, bildmått: 37x49 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
600
SEK 400
Monday April 21 2025
at 19:08:23
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr