FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 10526064

nr 1052 6064

ARMCHAIR

teak / läder, 1950-tal, slitage.

teak / läder, 1950-tal

Condition: slitage

SEK 1400

Monday August 29 2016
at 19:47:51