MÖBLER / Bord / Matbord+ 5475430
nr 547 5430
Matbord+
4 iläggsskivor, Dia:110, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
7.400 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 17:06:24
1.600 kr
6.600 kr
4.600 kr
5.600 kr
7.300 kr