KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14544474
nr 1454 4474
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -51. Olja på pannå, 38x46, oramad
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:04:32
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)