MÖBLER / Skåp & hyllor / Arkivskåp 14609436
nr 1460 9436
Arkivskåp
Med jalusi. Bredd: 50 cm. Djup: 40 cm, höjd: 145 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:33:27
500 kr
600 kr
700 kr