FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 15814311

nr 1581 4311

CHAIRS

4 pcs, 19th century, Baltikum, wear, damages.

4 st, 1800-tal, Baltikum

Condition: slitage, skador

SEK 250

Monday November 27 2023
at 20:32:49