KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14833113

nr 1483 3113

Carl Hallström

(1850-1929), Sverige

Oljemålning, Insjölandskap med hus. Signerad. Olja på duk, 64x95, oramad

Carl Hallström, svensk bildkonstnär född 1850, död 1929.

Utrop:

700 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 22 augusti 2022
kl 20:39:00

Carl Hallström

Läs mer om Carl Hallström