KONST / Litografier / Färglitografi 16723179

nr 1672 3179

Anders Österlin

(1926-2011), Sverige

Signerad, numrerad 22/30. Färglitografi, bildmått: 59x47 cm, yttermått inklusive ram: 83x67 cm

Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 januari 2025
kl 18:08:43

12/1 11:07:10 1      300 kr
13/1 17:37:41 2      Vinnande bud

Anders Österlin

Läs mer om Anders Österlin