KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10849383

nr 1084 9383

Signerad, fjällsjö, 53x79

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 januari 2017
kl 20:45:19