MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 3887074
*
nr 388 7074
Karmstol
Barock, (slitage)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 november 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/11 07:49:33
1
1.600 kr
28/11 14:21:19
2
Vinnande bud
28/11 15:50:44
3
1.800 kr
28/11 15:51:09
3
2.000 kr
28/11 15:53:36
3
2.200 kr
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock karmstol karmstolar slitage stol stolar
-
7087 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:44
-
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09
-
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo"
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57
-
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26
-
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37
-
7173 Fåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:44
*
Karmstol
nr 388 7074
Karmstol
Barock, (slitage)
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 2.300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 november 2005 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/11 07:49:33 | 1 | 1.600 kr |
| 28/11 14:21:19 | 2 | Vinnande bud |
| 28/11 15:50:44 | 3 | 1.800 kr |
| 28/11 15:51:09 | 3 | 2.000 kr |
| 28/11 15:53:36 | 3 | 2.200 kr |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock karmstol karmstolar slitage stol stolar
-
7087 Avspärrningsst..
4 st, Metall. Höjd: 99 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:44 -
5252 Fåtölj
+ fotpall, Arnhilds hus, 1990-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:09 -
7135 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige, "Solo"
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:57
-
7136 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. "Solo" Skadad
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26 -
7134 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. VÃ¥r fru, Renov..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37 -
7173 Fåtölj
Plysch
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:44



