KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16516025
nr 1651 6025
Heiner Peter Norberg
(f. 1939), Sverige
Akvareller, 2 st, "Sammansvärjning & Trummare". Signerad, daterad 1986 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 - 43x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 19:42:28
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Heiner Peter Norberg
Läs mer om Heiner Peter Norberg