KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13713081
nr 1371 3081
Edvard Wallenqvist
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1928, stilleben. Olja på duk, 45x54cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:08:45
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Edvard Wallenqvist
Läs mer om Edvard Wallenqvist