ART / Oil paintings / Oil painting 11809294
nr 1180 9294
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Sten Ahlberg, utan titel, signed. Olja på duk, 23x33 cm,
OIL PAINTING, Utan titel, signerad. Olja på duk, 23x33 cm
Sten Ahlberg, Swedish painter, born 1952.
800
SEK 350
Monday April 30 2018
at 19:53:25
26/4 20:08:22
300 kr
28/4 09:02:21