ART / Watercolor paintings & Drawings / Charcoal drawing 11821442

nr 1182 1442

CHARCOAL DRAWING

Gösta von Sandels, attributed, Hamnmotiv och Landskap med båtar, recto och verso, sheet: 15x23+ graphite drawing, Lois Lindholm, Träd vid vatten, signature a tergo, sheet: 21x15, Proveniens: Konsul C E Schlyter,

Gösta von Sandels, tillskriven, Hamnmotiv och Landskap med båtar, recto och verso, bladets mått: 15x23+ blyertsteckning, Lois Lindholm, Träd vid vatten, signerad a tergo, bladets mått: 21x15, Proveniens: Konsul C E Schlyter

Condition: Lösa blad

600

SEK 100

Monday May 14 2018
at 19:36:07

14/5 19:04:07 1      Vinnande bud