KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773098
nr 1677 3098
Lars Rolf
(1923-2001), Sverige
Oljemålning, Fiskare på strand. Signerad, daterad -57. Olja på duk, 49x64 cm, yttermått inklusive ram: 56x71 cm
Lars Rolf, svensk bildkonstnär född 1923, död 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 februari 2025
kl 19:14:28
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr