Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Planschverk 12894528

nr 1289 4528

Planschverk

MEISTERWERKE DER KRIEGSMALEREI, bok, tryckt i Leipzig, 1900-talets första hälft, No 425, skinnband, med färgplanscher, guldsnitt, ca 50x62 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:44:44