MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 8772730
nr 877 2730
Skänk
bemålad, längd: 97 cm, djup: 40 cm, höjd: 110 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 24 februari 2014
kl 20:49:36
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
2.000 kr