KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 12543076
nr 1254 3076
Johan Cardon
(1802-1878), Sverige
Grafiskt blad, Porträtt, 1800-tal, ramens innermått: 30x27 cm
Johan Cardon, svensk bildkonstnär född 1802, död 1878 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:26:13
7/5 10:44:41