KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488491
nr 1448 8491
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på pannå, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 58x50cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:46:25
2.200 kr
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik