KONST / Litografier / Bläck 15463008
nr 1546 3008
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Kinetic telescope". Signerad. Bläck på papper. Bildmått: 38x25 cm, yttermått inklusive ram: 48x35 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:00:00
5/6 12:03:58
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson