KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14177486

nr 1417 7486

Akvarell

GD Paul Raj. Signerad. Akvarell, bildmått: 37x50cm, yttermått inklusive ram: 50x62cm

Utrop:

800 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:11:33