FURNITURE / Tables / Tea table 14598221
nr 1459 8221
TEA TABLE
Diameter: 120cm. Height: 73cm, wear, damages.
Diameter: 120cm. Höjd: 73cm
Condition: slitage, skador
1500
SEK 2000
Monday April 4 2022
at 19:07:16
1.000 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr