GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tureen 7876004

nr 787 6004

TUREEN

+ dish, China, 18th century, length: 33-39, damages.

+ fat, Kina, 1700-tal, längd: 33-39

Condition: skador

4000

SEK 13500

Monday October 29 2012
at 16:00:00

  • Klassiska