KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15417125
nr 1541 7125
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Rådjur. Signerad, blandteknik, daterad -83,36x27 cm, yttermått inklusive ram: 61x50 cm
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:40:15
21/5 13:42:18
100 kr
21/5 20:51:20