KONST / Litografier / Färglitografi 13058282
nr 1305 8282
Roland Jonsson
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Småspov. Signerad, numrerad 300/310. Motivet: 40x50 cm
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:39:35
500 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
Roland Jonsson
Läs mer om Roland Jonsson