KONST / Litografier / Oljelitografi 11698155
nr 1169 8155
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Oljelitografi, Pablo Picasso (1881-1973), Turkiskt kvinna, signerad och numrerad 370/2000 (sign i tryck), med intyg, 67x51 cm
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:29:45
700 kr
2.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso