FURNITURE / Tables / Sybord 5282655

nr 528 2655

Sybord

Lenght: ()

Jugend Reliefmotiv, längd: 38, djup: 28, höjd: 65 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 400

Monday June 2 2008
at 16:17:49