KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tavlor 3135015
nr 313 5015
Tavlor
2 st. bla. sign. blyerts
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 maj 2004
Signe Persson-Melin (f. 1925)