KONST / Litografier / Färglitografi 16449149
nr 1644 9149
Färglitografi
Tomas Kolbengtsson. Signerad, numrerad PT -94, daterad "Kalender 10 Vinge". Färglitografi, bildmått: 39x21 cm, yttermått inklusive ram: 60x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2024
kl 19:46:33
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr