KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204022
nr 1420 4022
Britt-Louise Kellberg-Nordström
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 70x79 cm, yttermått inklusive ram: 77x87 cm
Britt-Louise Kellberg-Nordström, svensk bildkonstnär född 1925.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:48:27
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
Läs mer om Britt-Louise Kellberg-Nordström