KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14818020
nr 1481 8020
Else Uhlmann
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, "Silhuett", studie. Signerad. Olja på papper. Bildmått: ca 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 44x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:29:01
8/8 10:58:41
Else Uhlmann
Läs mer om Else Uhlmann