FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 7416560
nr 741 6560
ARMCHAIR
1940s, wear.
40-tal
Condition: slitage
600
SEK 400
Monday February 20 2012
at 19:51:11
100 kr
350 kr
200 kr
300 kr