ÖVRIGT / Diverse / Ställning 16163050
nr 1616 3050
Ställning
för tillverkning av spetteka, 1800-tal. Längd: 90 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:47:06
100 kr