KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13898040
nr 1389 8040
Blandteknik
3 st, Hjalmar Westerberg. Signerade. Motivet: 28x44-30x49, yttermått inklusive ram: 39x55-47x64cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:33:46
150 kr
200 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr