KONST / Litografier / Färglitografi 14088045
nr 1408 8045
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 61/460, daterad -78. Motivet: 41x33, yttermått inklusive ram: 57x46 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:33:10
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr