KONST / Litografier / Färglitografi 12353274
*
nr 1235 3274
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 80/120. Motivet: 87x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 februari 2019
kl 19:44:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/2 23:12:11
1
150 kr
16/2 13:16:39
2
500 kr
18/2 19:32:55
3
250 kr
18/2 19:32:55
2
300 kr (Budbetjänt)
18/2 19:33:05
3
350 kr
18/2 19:33:05
2
400 kr (Budbetjänt)
18/2 19:33:41
3
450 kr
18/2 19:33:41
2
500 kr (Budbetjänt)
18/2 19:34:20
3
600 kr
18/2 19:39:24
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:59
-
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:36
-
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:13
-
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:19
-
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:56
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1235 3274
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 80/120. Motivet: 87x59 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 februari 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/2 23:12:11 | 1 | 150 kr |
| 16/2 13:16:39 | 2 | 500 kr |
| 18/2 19:32:55 | 3 | 250 kr |
| 18/2 19:32:55 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 18/2 19:33:05 | 3 | 350 kr |
| 18/2 19:33:05 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 18/2 19:33:41 | 3 | 450 kr |
| 18/2 19:33:41 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 18/2 19:34:20 | 3 | 600 kr |
| 18/2 19:39:24 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:59 -
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:36 -
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:13 -
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:19 -
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:56



