KONST / Litografier / Färglitografi 12353274
*
nr 1235 3274
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 80/120. Motivet: 87x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 februari 2019
kl 19:44:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/2 23:12:11
1
150 kr
16/2 13:16:39
2
500 kr
18/2 19:32:55
3
250 kr
18/2 19:32:55
2
300 kr (Budbetjänt)
18/2 19:33:05
3
350 kr
18/2 19:33:05
2
400 kr (Budbetjänt)
18/2 19:33:41
3
450 kr
18/2 19:33:41
2
500 kr (Budbetjänt)
18/2 19:34:20
3
600 kr
18/2 19:39:24
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1235 3274
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 80/120. Motivet: 87x59 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/2 23:12:11 | 1 | 150 kr |
16/2 13:16:39 | 2 | 500 kr |
18/2 19:32:55 | 3 | 250 kr |
18/2 19:32:55 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
18/2 19:33:05 | 3 | 350 kr |
18/2 19:33:05 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
18/2 19:33:41 | 3 | 450 kr |
18/2 19:33:41 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
18/2 19:34:20 | 3 | 600 kr |
18/2 19:39:24 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49