KONST / Litografier / Grafiskt blad 13903041

nr 1390 3041

Grafiskt blad

Gicléetryck, Catrin Johansson, "Zebras". Signerad, numrerad 20/50, oramat löst blad, 28x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 april 2021
kl 19:38:19

9/4 19:43:30 1      Vinnande bud