MÖBLER / Bord / Soffbord 10232350

nr 1023 2350

Soffbord

Hockney table, Eero Koivisto, David Design, längd: 80 cm, djup: 80 cm, höjd: 27 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 mars 2016
kl 20:30:00

4/3 10:36:51 1      Vinnande bud