KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14099366
nr 1409 9366
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad. Mixed media, 26x35 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:26:37
2/8 14:10:21
2/8 18:13:45